موسسه آموزش زبانهای خارجی و اعزام دانشجوی کوثر
صفحه نخست    درباره ما    فعالیتهای فرهنگی    ارتباط با ما

اسپانیا Spain

 

زبان اسپانیولی :

زبان اسپانیولی از نظر شاخه ی زبان زیر شاخه ی زبان های لاتینی است . و خویشاوندی نزدیکی با زبانهای ایتالیایی ،فرانسوی و پرتقالی و ............ دارد .

در کشور اسپانیا چهار زبان رسمی وجود دارد :

1.کاستیلی (آنچه به اسپانیولی در جهان معروف است )

2. کاتالان (زبان مردم بندر بارسلونا)

3. گالیسیایی (زبان مردم لاکرونیا)

4. باسکی (زبان رایج در ایالات باسک)

جاذبه های توریستی :

این کشور دارای جاذبه های توریستی زیادی است که از جمله آنها می توان  : کاخ الحمرا در گرانادا – همان غرناطه – سویل، کارتاخنا،غار آلتامیرا و........را علاوه بر دو شهر مادرید و بارسلونا نام برد. در آنداس به علت حضور 800 ساله مسلمانان نوع معماری و فضای  آن اسلامی است ( در همین دوران کتابهای مهم مسلمانان از جمله کلیله و دمنه و هزار و یک شب به اسپانیولی ترجمه شدند .

اهمیت زبان اسپانیولی :

اهمیت این زبان را می توان از دو دیدگاه بررسی کرد :

نخست بازرگانی : به علت گستردگی استفاده اسپانیولی در امریکای لاتین و گسترش روز افزون تجارت کشور ما با این کشور ها این زبان از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

دوم اینکه از نظر جاذبه توریستی و گردشگری کسانی که برای سفر اسپانیا یا امریکای لاتین را انتخاب می کنند با دانش زبانی مناسب  می توانند سفری بیاد ماندنی را برای خود رقم بزنند ، چرا که مردم اسپانیایی زبان دانش کمی از زبان انگلیسی دارند.

امریکای لاتین :

واژه امریکای لاتین به منطقه ای گفته می شود که از مرز ایالات متحده با مکزیک تا جنوب سرزمین آتش گسترده شده است . و چون زبانهای غالب این منطقه از جمله زبانهای لاتینی هستند ، این منطقه امریکای لاتین نامیده می شود . این منطقه دارای قدمت تاریخی است و کشورهایی از جمله مکزیک ، گوآتمالا ، پرو و.......... دارای قدمتی کهن هستند.

دوره های برگزار شده :

موسسه آموزشی کوثر با برگزاری کلاسهای اسپانیولی در تمامی سطوح ،دارای امکانات مناسبی برای آموزش این زبان میباشد. دوره های عادی زبان اسپانیولی 12 ترم بوده و در سه سطح مبتدی ، متوسط و پیشرفته برگزار میشود .

دوره های فشرده 3 ماهه هر روزه ،دوره های مکالمه ای و کاربردی زبان را نیز ارائه می دهد .

دانشجویان ممتاز و واجد شرایط برای دوره های فشرده به اسپانیا اعزام می گردند.

 
خبرنامه
خبرنامه پیامکی

نام کاربری:
رمز عبور:
مرا به خاطر داشته باش
 

آیا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
آیا نام کاربری خود را فراموش کرده اید؟

 


© Copyright 2004-2019 - www.kowsarinstitute.com.


اخبار و اطلاعیه های سایت